Травень

Головна Новини Олевська міська рада Жителі вулиці Іскра зробили поточний ремонт дороги
Жителі вулиці Іскра зробили поточний ремонт дороги

Допомогли їм у цьому член виконкому Олевської міської ради Володимир Рубанський, який надав машину щебеню, начальник філії «Олевський райавтодор» ДП «Житомир облавтодор» Валерій Повар надав

9-ти тонну машину відсіву, а депутат міської ради, директор ОП теплових мереж Олексій Панченко забезпечив погрузку даних матеріалів. Дану ідею запропонував і організував її швидке втілення міський голова Анатолій Повар. Вищевказані жителі міста всіляко сприяли процесам шляхо-будівельних робіт на даній вулиці, чим одночасно додати собі великий плюс у список справ на користь територіальної громади міста Олевськ.

Жителі вулиці Іскра «приміряли»  на себе професію «дорожника» і спільно зробили поточний ремонт  дороги та провулку, що з’єднує вулиці Пушкіна й Іскру. Спільна праця дала свій, позитивний результат, дорога набула доволі пристойного вигляду, принаймні попереднє бездоріжжя на даному відрізку більше не турбує ні пішоходів, ні автомобілістів.