Головна Новини Олевська міська рада В дитячому садочку «Струмочок» з’явились ворота кольору «казки»
В дитячому садочку «Струмочок» з’явились ворота кольору «казки»

Батьки, чиї діти відвідують міський дитячий садочок №10 «Струмочок», перетворили звичайні ворота на казкові. Вони дружньо розфарбували вхідні ворота дошкільного навчального закладу казковими героями

мультфільму «Смішарики». Вже у вересні дошкільнят щоранку зустрічатиме дружня сімейка кумедних круглих персонажів, кожен з яких має свою історію та характер, точнісінько, як малюки в садочку. Загалом із темою батьки влучили в десятку, адже серед дітей, беручи до уваги їх різнобічний характер, можна впізнати і Їжачка, і Совуню, і Нюшу.

Поки батьки створювали «мистецькі» ворота, працівники ДНЗ розмалювали подвір’я всіма кольорами веселки. Дійсно, молодці!