Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада В Олевську обрали переможців конкурсу «Людина року – 2014»
В Олевську обрали переможців конкурсу «Людина року – 2014»
Автор: Content manager   

Обговорення та визначення переможців міського конкурсу «Людина року – 2014»  відбулося на засіданні конкурсної комісії у наступному складі: голова комісії – міський голова, Колбасюк В.В. – заступник міського

голови, Мельник С.В. – заступник міського голови, Дорош В.В. – заввідділом фінансово-господарської діяльності, Кручко Г.Ю. – депутат міської ради, голова постійної комісії ради з питань планування, бюджету і комунальної власності, Мороз Н.М. – голова постійної комісії міської ради з соціальних та гуманітарних питань, Євдокимов С.М. – голова постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності, охорони громадського порядку, захисту прав інтересів громадян та Чепік В.Я. – редактор газети «Незалежна». Даний конкурс проводиться з метою виявлення і відзначення талановитих особистостей, професіоналів своєї справи у різних галузях життєдіяльності міста Олевськ.

Відповідно до рішення конкурсної комісії почесне звання «Людина року – 2014» у номінаціях присвоєно:

«комунальне господарство» – Головенко Олег Миколайович– майстер ОП теплових мереж за особисті заслуги, вагомі професійні досягнення та довгорічну працю в сфері житлово-комунального господарства міста.

«Культура» – Халімончук Павло Олексійович– директор районного Будинку культури. В Будинку культури працює з 1986 року. На посаді директора з 2006 року. За період роботи зарекомендував себе як здібний, ініціативний, творчий працівник. Є учасником трьох колективів, що має звання «народний» – гурт «Олевчани», інструментальний ансамбль «Фаворит», та ансамбль «Калиновий цвіт». Халімончук П.О. завжди знаходиться у творчому пошуку, працює над підвищенням свого професійного рівня та виконавської майстерності. (за характеристикою відділу культури.

«Спорт» – Попков Володимир Федорович– в.о. директора та тренер-викладач Олевської дитячо-юнацької спортивної школи боротьби, майстер спорту Радянського Союзу.

Закінчив державний національний університет із фізичної культури і спорту в м.Києві. Тренерську діяльність розпочав у 1983 році в м.Івано-Франківськ. У 1991995 рр. працював тренером, а у подальшому старшим тренером експериментальної спортивної школи боротьби «САХА ЯКУТІЯ». В Олевську розпочав тренерську роботу з 1995 року,у 1997 році за його ініціативи було відкрито спортивну школу боротьби. За час роботи тренерської діяльності в Олевську підготовлено 4 майстри спорту України, 4 чемпіона України серед юнаків та молоді, 2 члена збірної команди України серед кадетів та молоді.

Нагороджений грамотою Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту і ювілейною медаллю за 20.

В 2013 році вихованець спортивної школи боротьби Богдан Попков у складі збірної команди України здобув срібну медаль на чемпіонаті Європи в Чорногорії, а 24 серпня брав участь на чемпіонаті в Сербії.

«Медицина»Садовий Михайло Іванович – головний лікар Олевської ЦРЛ.

Навчався у Кременчуцькому медичному училищі, в Київському медичному інституті, навчався в клінічній ординатурі при інституті удосконалення лікарів. З 1987 працював хірургом в Олевській центральній районній лікарні, з 2004 року – головний лікар Олевської ЦРЛ. З 2011 року має звання Заслуженого лікаря України.

«Громадський діяч»– Фурманець Ларису Вікторівну – директора Олевської громадської організації дітей-інвалідів, їх батьків та законних представників «Життя без обмежень».

«Учень року»Романчук Владислав Іванович – учень Олевської гімназії, переможець Всеукраїнського конкурсу Мала академія наук в м.Києві у номінації «соціологія» з науковою роботою «Імідж міста Олевськ».

Існюк Ольга Юріївна– учениця Олевської ЗОШ №2. Досягнення у 2013-2014 році:

–       I місце в районній олімпіаді з англійської мови та російської мови,

–       II місце в районній олімпіаді з географії,

–       III місце в районному конкурсі з української мови ім. П.Яцика,

–       I місце в районному конкурсі читців поезій до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка;

–       III місце в обласній олімпіаді з англійської мови

–       II місце в обласній олімпіаді з російської мови

–       сертифікат Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Грінвіч», срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу з історії «Лелека», сертифікат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

Левчук Тетяна Олександрівна– учениця Олевської ЗОШ №3. Член шкільної олімпіади з баскетболу, член шкільного лісництва, член МАН, займається в музичній школі, учасниця гуртка «Вокальний».

Досягнення у 2013-2014 році:

–       III місце в обласній олімпіаді школярів з історії

–       I місце в районній олімпіаді з історії

–       II місце в районній олімпіаді з біології.

«Освіта»– Кузьмичову Світлану Григорівну – вчительку початкових класів Олевської ЗОШ I-III ступенів №2, вчитель вищої категорії, старший вчитель.

«Депутат року»– Мороз Ніна Миколаївна – депутат міської ради VI скликання за зразкове виконання депутатських обов’язків, плідну громадську та благодійницьку діяльність.

«Підприємництво»– приватний підприємець Кривой Анатолій Степанович за розвиток інфраструктури міста.

 

Церемонія нагородження переможців відбудеться під час святкування Дня міста.