Головна Новини Олевська міська рада Сесія міської ради. Актуально про головне
Сесія міської ради. Актуально про головне

Перед початком сесії на депутатів чекала несподіванка – замість звичного розташування столів у вигляді кола, їх поставили горизонтально. Дехто із депутатів дивувався перестановці, деякі жартома порівнював розміщення

столів із шкільними партами. На запитання журналістів та депутатів з чим пов’язані такі зміни, міський голова відповів, що таке розташування рекомендували йому на засіданні Асоціації малих міст.

Робоче засідання розпочали із порядку денного, на який було винесено 19 питань. Переважну більшість питань, які були винесені на 43 сесію Олевської міської ради VI скликання, складали земельні.

Про проекти рішень, які розглядались на комісії з планування, бюджету і комунальної власності інформувала заввідділом фінансово-господарської діяльності Дорош В.В., зокрема внесли зміни до кошторисних призначень, встановили податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, встановили туристичний збір, встановили ставки збору на провадження підприємницької діяльності. Депутати затвердили проект рішення Про встановлення ставок єдиного податку, яке діятиме з 1 січня 2015 року. Для першої групи осіб-підприємців ставка збільшилась із 8 до 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, для другої групи – з 15 до 20.

На засіданні розглянули листа Олевського УЕГГ щодо передачі на баланс «безхозних» газопроводів, які були збудовані за рахунок бюджетних коштів та коштів населення і не знаходяться на обслуговуванні підприємства, яке експлуатує газові мережі міста.

Депутати затвердили протоколи конкурсних комісій щодо конкурсу «Людина року-2014», «Родина року-2014» та присвоїли звання «Почесний громадянин міста Олевськ» завідувачці ДНЗ №1 «Зірочка» Кондратовець Л.А.

Депутатський корпус надав згоду на отримання незавершених будівництвом житлових будинків, які розташовані по вул. Свято-Миколаївській, 49 та Івана Франка, 1 (за міською радою) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району у власність територіальної громади міста Олевськ.

Останнє питання порядку денного стосувалось розгляду колективного звернення жителів міста. 79 громадян міста попросили відмінити святкові заходи, присвячені Дню міста Олевськ, які заплановані на 12 липня.

Про перенесення Дня міста із травневої дати на 12 липня публікувалося та говорилося не раз. Ні члени організаційного комітету по святкуванню Дню міста, ні члени виконкому, які розглядали та брали участь у розробці святкових заходів заперечень з даного питання не висловлювали. Жоден читач газети «Новини Олевська», де надруковано святкову програму проведення заходів з нагоди 1302-ї річниці міста та громадяни на особистому прийомі в міського голови з подібним проханням не звертався.