Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада В Олевську обговорили питання децентралізації влади
В Олевську обговорили питання децентралізації влади
Автор: Content manager   

27 червня у великому залі райдержадміністрації відбувся семінар-нарада за участю міського, районного керівництва, сільських, селищних голів, працівників та начальників структурних підрозділів РДА

 з наступних питань:.

1.      Про актуальні проблеми необхідності реформи Олевського району, виходячи із комплексної реформи місцевого самоврядування та територіальної організації в Україні.

2.      Про зміни в нормативній базі казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

3.      Про благоустрій місць масового відпочинку на воді та попередження людей на водяних об’єктах.

4.      Про стан переплати газет «Зорі над Убортю» та «Житомирщина».

5.      Різне.

Почали із найцікавішого, першого питання, а саме обговорення затвердженої урядом 1 квітня 2014 року Концепції реформування місцевого самоврядування, якою передбачається ряд змін до Конституції України, в тому числі і адміністративно-територіального устрою. Дане питання озвучив заступник голови районної ради Халімончук Ю.В. У своєму виступі він висловив своє бачення «поділу і приєднання» Олевського району. Міський голова А.В. Повар теж приєднався до дискусії і, спираючись на власний багаторічний досвід в місцевому самоврядуванні та на думку колег із Асоціації малих міст України, вважає реформу місцевого самоврядування, без перебільшення, реформою «самоврятування». Курс на децентралізацію влади і реформа місцевого самоврядування, яка передбачає передачу повноважень і ресурсів на рівень громад, сприятиме розвитку регіонів та усієї країни. Для цього варто продовжувати діалог між центральною владою та владою намісцях. Також він висловив наступну тезу про те, що право на існування та розвиток мають усі територіальні громади Олевського району, але для цього треба багато і плідно працювати та співпрацювати.

Продовження буде