Головна Новини Олевська міська рада ПОДАННЯ

Олевському міському голові

Анатолію Васильовичу Повару

депутатам Олевської міської ради

З нагоди святкування Дня міста, відділ освіти Олевської райдержадміністрації пропонує винести на розгляд сесії міської ради питання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Олевськ» завідуючій Олевського дошкільного навчального закладу №1 «Зірочка» Кондратовець Любові Андріївні.

Свій педагогічний трудовий шлях вона розпочала після закінчення Бердичівського педагогічного училища і вже має 40 років стажу роботи в дитячому садку м. Олевська спочатку вихователем, а з 1989 року завідувачем. За час роботи проявила себе як кваліфікований спеціаліст, грамотний керівник. Ефективно здійснює керівництво закладом, прагне забезпечити високу якість роботи, створює позитивний імідж закладу. Протягом багатьох років Любов Андріївна піклується, щоб вихованцям дитячого садка було тепло, затишно, радісно. Свою любов і турботу вона віддала вже не одному поколінню Олевчан.

Любов Андріївна виростила двох чудових доньок, які теж отримали педагогічну освіту і продовжують мамину справу виховання маленьких дошкільнят.

Це людина цілеспрямована, наполеглива, працелюбна, активна у громадському житті. Обрана головою вуличного комітету, дбає про соціальний і культурний розвиток міста.

За багаторічну, плідну, сумлінну працю, за заслуги в навчанні і вихованні підростаючого покоління Любов Андріївна нагороджена медаллю Софії Русової.

24.06.2014 року

З повагою, начальник