Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Переможці конкурсу «Родина року – 2014»
Переможці конкурсу «Родина року – 2014»
Автор: Content manager   

Конкурс «Родина року», проведення якого ініціювала міська рада, пройшов   у всіх дошкільних навчальних закладах міста. Проведенню його передувала копітка робота як працівників дитячих садочків, так і батьків.

Кращі родини, що зберігають національні традиції, сімейні цінності, виховують родинне спілкування визначалися за чотирма критеріями: родинне дерево, коронна страва, традиції та таланти родини.

Фінальний підсумок визначення переможців відбувся 20 квітня 2014 року у міській раді. На підставі узагальнених письмових інформацій та фотоматеріалів, відеопереглядів проведення першого етапу конкурсу, що пройшов у садочках міста, авторитетне журі у складі членів постійної комісії міської ради з соціальних та гуманітарних питань Мороз Н.М., Саковець Л.В. та керівників п’яти дошкільних навчальних закладів визначено переможців:

-           у ДНЗ №1 «Зірочка» виграла конкурс родина Патюків – Сергій Васильович та Оксана Вільямівна разом з доньками Міленою, Софією та Марією;

-          у ДНЗ №2 «Малятко» – родина Ковальчуків: Сергій Іванович та Людмила Лаврентіївна разом з доньками  Поліною, Софією та Златою;

-          у ДНЗ №10 «Струмочок» – родина Ковальчуків – Руслан Анатолійович та Оксана Леонідівна разом із синочком Максимом;

-          У ДНЗ №13 «Золотий ключик» перемогу здобула родина Оксьоненків – Василь Володимирович та Інна Миколаївна з сином Олегом та донькою Аліною;

-           у ДНЗ №19 «Сонечко» – родина Басюків – Володимир Володимирович та Олена Миколаївна із доньками Маргаритою, Веронікою та синочком Глібом.

Протокол засідання конкурсної комісії з проведення даного конкурсу передано на затвердження чергової сесії для визначення питання щодо нагородження цих родин.

Вітаємо з перемогою. Дякуємо родинам за старання, завідуючим дитячими садочками за чудове свято, а комісії - за правильне та позитивне рішення. До зустрічі у новому році.