Головна Новини Олевська міська рада Вже з липня в Олевську працюватиме громадський туалет
Вже з липня в Олевську працюватиме громадський туалет

«Туалетне» питання для Олевська було вкрай актуальним, не було жодного, скажімо, нормального туалету в місті. Міську раду при будь-якій нагоді словесно «наказували» за відсутність громадської вбиральні, а дарма, вона свою обіцянку

виконала. Завершуються останні ремонтні роботи будівництва туалетної кімнати у приміщенні магазину по вул. Івана Франка (центр міста).

Власники магазину зробили коротку екскурсію, показали сантехніку і приміщення громадського туалету, вода і каналізація вже підключені. Залишилось прибрати, підфарбувати і зробити вивіску МЖ. Громадська вбиральня розділена на дві частини: чоловічу та жіночу, у кожній свої зручності та комфорт.

Відкриття планують на перші числа липня, і заодно запевняють, що на День міста, яке святкуватимуть 12 липня, туалет обов’язково працюватиме. Плата за послугу становитиме 1 гривню.