Головна Новини Олевська міська рада Центр реабілітації дітей-інвалідів та Кишинське стаціонарне відділення отримали благодійну допомогу

Людське життя має особливість кардинально мінятися, і не завжди в кращу сторону. Інколи хвороба, здавалося б, назавжди обмежує  людину в якихось діях та можливостях. У таких ситуаціях головне не падати духом й повернути

собі рівновагу – як духовну, так і фізичну. Американські благодійники вкотре потурбувалися, щоб струмочки доброчинності не пересохли, а наповнились новими потоками добра та небайдужості.

Уже традиційними стали візити віце-президента донорської організації «Фрідом Вілладж» Володимира Самарського із Сполучених Штатів Америки до Олевського району. Цього разу благодійну місію приїхав виконувати пан Джон. Це було його перше знайомство з містом та районом. Міський голова А.В. Повар особисто зробив коротку екскурсію по міській раді. Більш тісне спілкування відбулося в актовому залі, до них приєднавсь і голова райдержадміністрації В.І. Пилипчук. На пам'ять про місто Олевськ, міський голова подарував іноземним гостям сувенірну продукцію з найкращими краєвидами та пам’ятними місцями нашого краю. Сам пан Джон зізнався, що приємно здивований доброзичливості, душевності та щирості олевчан.

Спільно з міським головою, головою РДА добродій-американець відвідав Олевський реабілітаційний центр для дітей-інвалідів. Тут, в одному приміщенні, поєдналися долі 20 дітей, в кожного свій діагноз, проблеми, але вони вірять, що кожен, хто переступає поріг Центру залишає надію на краще. У зв’язку з тим, що діти мають вади здоров'я, вони неспроможні займатися звичайними фізичними вправами. Однак фізичне навантаження є обов’язковим для підтримання дієздатності й розвитку м'язів, а для цього вкрай потрібні тренажери, яких заклад не мав. Завдяки благодійникам, вони їх отримали. Це приблизно 16 тренажерів, спецобладнання, приладдя різного роду використання для дітей з вадами, взуття, одяг, білизна.

У цей день не залишились без уваги і Кишинське стаціонарне відділення постійного проживання. Директор закладу зробив для гостей екскурсію і в приміщенні, і поза ним. Вдалося американським гостям познайомитись і, навіть, сфотографуватись із «жителями» закладу, послухати непрості долі одиноких людей, побачити як вони живуть і заодно допомогти одягом, взуттям, ковдрами, засобами гігієни. Звісно благодійники на власні очі переконалися в тому, чого не вистачає, і сподіваємося, що ортопедичними ліжками, матрацами, постільною білизною вони теж зможуть допомогти.

Детальніше на відео.