Головна Новини Олевська міська рада Яким буде День міста-2014?
Яким буде День міста-2014?

Яким  і коли саме має відбуватись святкування Дня народження  Олевська цього року, і чи потрібне воно взагалі, враховуючи ситуацію в державі. Про це та багато іншого йшлось під час засідання оргкомітету щодо відзначення

1302-ї річниці від дня заснування нашого міста, яке відбулось  17 червня в приміщенні  міської ради.

В обговоренні  взяли участь представники навчальних закладів міста, спортивних та культурних осередків, а також працівники апарату міської ради.

Соціально-політична та фінансова ситуації внесли свої зміни у святкування Дня міста, тому цього року 12 липня проходитиме спільне свято –День міста та фестиваль чорниць.

–  День народження Олевська – це спільне свято громади нашого міста. Тому міська влада вирішила цьогоріч максимально залучити до обговорення проекту відзначення Дня заснування рідного міста громадські, культурні, спортивні, освітні організації, а також всіх небайдужих олевчан. Зокрема, нині завершується збір усіх цікавих проектів та ідей щодо відзначення 1302-ї річниці з дня заснування Олевська, – наголосив міський голова А.В. Повар.

Головною ж умовою такого святкування, на переконання усіх присутніх,  мають стати його економність та поміркованість, азаходи, які плануються, відповідали потребам та бажанням жителів нашого міста.Також пропонувалось організувати невеликі концерти з виступами творчих колективів нашого міста, адже в Олевську діє чимало дитячих та юнацьких танцювальних та вокальних гуртків, де зростає чимало талановитих олевчан, які б мали змогу продемонструвати на загал свої танцювальні та вокальні здібності. Та й дорослі колективи та групи із представників культури можуть зіграти концерт, не гірший за концерт приїжджих зірок.

Організаційний комітет покроково працюватиме над планом заходів щодо святкування Дня міста, враховуючи творчий, культурний та спортивний ресурс нашого міста.На завершення наради міський голова наголосив: «Нам необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб відзначення Дня міста та фестивалю чорниць у нашому місті пройшли на високому рівні, щоб кожен житель та гість міста мав можливість відпочити від подій, які доводиться переживати щодня.