Головна Новини Олевська міська рада Що нового розповіли на колегії Олевської РДА?
Що нового розповіли на колегії Олевської РДА?

12 червня у великій залі районної ради відбулося засідання колегії

Олевської райдержадміністрації. Вів засідання Пилипчук В.І. – голова

районної державної адміністрації, голова колегії. У роботі взяли участь

начальники відділів, управлінь РДА, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ, організацій, начальники районних управлінь, організацій, установ, представники засобів масової інформації.

На розгляд засідання було винесено такі питання:

1.     Про підсумки роботи господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району в осінньо-зимовий період 2013-2014 р., підготовка до роботи в осінньо-зимовий період на 2014-2015 р.

2.     Про підсумки роботи виконання Програми економічного і соціального розвитку бюджету району за I квартал.

У ході обговорення цих питань, керівник кожної структури доповів про виконану роботу, фінансовий стан, проблеми та перспективи на майбутнє. Зокрема підбито підсумки роботи в осінньо-зимовий період та обговорено готовність до наступного опалювального сезону 2014-2015 р.

За соціально-економічними показниками район займає 7 місце, ще 3-4 місяці назад район займав останні позиції рейтингу. Як зазначила начальник управління економічного розвитку, інфраструктури і туризму Рудницька Л.Л., Олевському району вдалося в складних політичних та фінансових умовах зберегти стабільність.

Начальник фінансового управління Олевської РДА Козловець Т.М. неодноразово наголосила на економії бюджетних коштів, зокрема при використанні електроенергії.

Заступник голови РДА Ковальчук О.С. звернувся до присутніх із проханням провести роботи із жителями своїх населених пунктів, які займаються нелегальним бізнесом та не сплачують податки, щоб узаконити діяльність та збільшити надходження до бюджету. Також посадовець наголосив на тому, що на кожній державній будівлі в день державного свята повинен бути піднятий Державний Прапор України. Приємною новиною стала інформація про інвесторів, які займаються переробкою вторинної сировини (сміттям) в місті та районі та утилізацією небезпечних матеріалів.

Ситуація з освітніми закладами наступна: у деяких школах району нагальна проблема з нестачею питної води, поки що не має підручників для учнів 6 класів, директори освітніх установ не задоволені раціоном харчування учнів, з асортименту зникли овочі та фрукти. Через проблеми з питною водою замість 22 літніх таборів при школах відкрилось лише 10. У цьому навчальному році ввели акцію «Подаруй парту першокласнику».

Начальник відділу охорони здоров’я Олевської РДА Біленець Н.І. доповіла, що обидві структури охорони здоров’я: Олевська ЦРЛ та КЗ первинної санітарно-медичної допомоги працюють стабільно, лише в лікарні є проблема зі штатами.

Заступник голови районної ради Халімончук Ю.В. заздалегідь нагадав та запросив усіх сільських і селищних голів на семінар, який пройде наступної неділі, щоб обговорити реформу місцевого самоврядування, зокрема Концепцію реформування місцевого самоврядування, яка стосуються децентралізації влади.

У кінці засідання, голова РДА Пилипчук В.І. представив всім присутнім нового керівника апарату РДА Бочковського В.Б. (у минулому вчителя іноземної школи ЗОШ №3).