Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Чергове засідання сесії міської ради
Чергове засідання сесії міської ради

Перед початком сесії депутат міської ради, начальник Олевського відділення ПАТ Райффайзен

Банк Аваль Ковальчук О.В. задала запитання головуючому сесії, міському голові А.В. Повару

«Яке відношення має заробітна плата працівників дитячих садочків до інвестора, який

добудовуватиме багатоповерхівку по вул. Свято-Миколаївській, 31?» Як стало відомо пізніше, передували даному питанню ряд подій, а саме перехід ДНЗ міста та міської ради на обслуговування до державного Ощадбанку.  На що міський голова відповів, а інвестор підтвердив особисто, що ці структури між собою не зв’язані та відношення один до одного не мають. І про кредит, взятий в Ощадбанку, інвестор чує вперше. Для більшості присутніх питання взагалі не було зрозумілим, зрозуміло одне, що втрата клієнтів для комерційної структури є фактором негативним.

Далі  відбулось засідання 42-ї сесії Олевської міської ради VI скликання. Депутатським корпусом у складі 20 депутатів було розглянуто 11 проектів рішень. Першим у порядку денному стояло питання про внесення змін до міського бюджету, який потрібно «врізати» майже на 402 тисячі гривень. Оскільки такі зміни законодавче обумовлені економічним станом країни, депутати проголосували за дане рішення, натомість підготували депутатське звернення до районного та обласного керівництва, де висловили занепокоєння ситуацією недостатнього фінансування на заробітну плату працівникам дитячих садочків міста та попросили допомоги у вирішенні питання фінансування дошкільних установ в сумі 918, 9 тис. грн.

Наступним рішенням депутати затвердили фактичний розмір грошової компенсації вартості продуктів харчування батькам, діти яких не відвідують дошкільні заклади освіти і не забезпечуються продуктами харчування на 2014 рік в розрізі категорій:

-        на дітей у віці від 0 до 3-х – у розмірі 246, 40 грн;

-        на дітей у віці від 3-х до 8- ми років – у розмірі 264 грн.

Вісім проектів рішень стосувались земельних відносин, а саме надання дозволу на розроблення технічної документації та проекту землеустрою, їх затвердження.

Останнім у порядку денному було розглянуто подання в.о. прокурора Олевського району щодо усунення порушень законів, які регулюють порядок використання меліоративних систем та гідротехнічних споруд у діяльності Олевської міської ради. Дане подання було відхилене депутатами, так як при дослідженні даного питання було знайдено факт перевищення повноважень колишнім міським головою Редьком А.І., і не тільки.