Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Олевська міська рада – знову учасник проекту
Олевська міська рада – знову учасник проекту
Автор: Content manager   

        Олевська міська рада стала учасником проекту «Малі міста – магніт для

інвесторів – підвищення інвестиційного потенціалу малих міст України»,

який фінансується в рамках програми «Співпраця Польщі для розвитку»

 

 Міністерства закордонних справ Республіки Польщі у 2014 році,  виконавцями якого є  Інститут східноєвропейських досліджень (Польща)  та Львівський центр науки, інновації і інформатизації (Україна), основним партнером в Україні є Асоціація малих міст України.

          В рамках даного  проекту у м. Києві відбувся навчальний семінар, учасниками якого були працівники міської ради Сергій Мельник та Ольга Налапко. Відкрили семінар Емілія Борковська, координатор проекту та партнер проекту в Україні Іван Кульчицький.Перший етап проекту передбачає проходження учасниками дистанційного навчання, щодо підготовки інвестиційних пропозицій для потенційних інвесторів. Заплановано розробити інвестиційний паспорт міста у формі електронного документа, який буде перекладений на англійську мову. 

 Із закордонним  досвідом залучення інвестицій до малих міст ознайомили експерти з Польщі. Директор Асоціації малих міст України Валентина Полтавець розповіла про роль Стратегії соціально-економічного розвитку для територіального маркетингу та вплив стратегічного плану і презентації міста на позиціонування інвесторів. 

Під час практичних занять на семінарі  працівниками міської ради були презентовані мультимедійна презентація та рекламно-інформаційні матеріали щодо просування іміджу міста Олевськ та його інвестиційного потенціалу. Також відбулись практичні заняття щодо розробки інвестиційного паспорту міста та проектів регіонального розвитку. Участь у семінарі дала змогу працівникам міської ради набути нових знань та досвіду, необхідних для розробки інвестиційного паспорту та бренд-буку міста, який відповідатиме сучасним вимогам та зможе привернути до себе увагу інвесторів.