Головна Новини Олевська міська рада Робоча нарада
Робоча нарада

Ротація медичних сестер дитячих садочків, поточний ремонт дошкільних закладів освіти і виконання вимог санітарного законодавства в даних установах – головні питання наради завідуючих, медпрацівників, бухгалтерів та завгоспів ДНЗ при міському голові А.В. Повару.

На початку наради Анатолій Васильович оголосив, неочікуване для більшості присутніх, дисциплінарне рішення – з 1 вересня зробити ротацію медичних сестер дитячих садочках міста, тобто поміняти медпрацівників місцями роботи, наприклад медсестру із ДНЗ №1 перевести у ДНЗ №19. Це, на його думку, має позитивно вплинути на загальний результат роботи садочків. І такий, свого роду, експеримент виявить недоліки в роботі один одного.

Для поточних ремонтів ДНЗ №2 «Малятко» та №19 «Сонечко», які закрилися на два літні місяці, виділили кошти для закупівлі фарби. Попри те, що за ремонти минулого року міська рада ще не розрахувалась, приватний підприємець згодився допомогти і цього року.

Коц О.В. – в.о. начальника Олевського міжрайонного Головного управління Держепідемслужби у Житомирській області детально проінформувала присутніх про вимоги санітарного законодавства в ДНЗ, зміни до нього та  недопущення виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. На червень місяць планується обласна позапланова перевірка дитячих садочків, результати якої більше розкажуть про дотримання вимог вищезазначеного законодавства.

Детальніше на відео