Головна Новини Олевська міська рада Якби олевчани частіше самоорганізовувалися, Олевськ було б не впізнати
Якби олевчани частіше самоорганізовувалися, Олевськ було б не впізнати

Олевчани часто дивуються «Чому на одній вулиці горить світло, а на моїй

– ні?», «Чому там чистота і порядок, а біля нас – смітник?» Пробудити

в людях громадську активність дуже складно, але можливо.

Такий стереотип, як «моя хата скраю», почав втрачати свої сильні сторони серед олевчан. Вони організовуються та самостійно вирішують проблемні питання, не чекаючи обіцяного покращення з телевізорів.

Таким шляхом вирішили піти і жителі двоповерхівки по вулиці Княгині Ольги, 1. Встановлення нових дверей до під’їзду не є масштабною роботою, це швидше підвалини благоустрою, з яких складається добробут міста. Перевага жителів даного будинку в тому, що вони на власному прикладі показали, що таке ініціативність та бажання жити краще.

Громадська ініціатива – двигун розвитку будь-якого населеного пункту. Секрет розвитку і благоустрою міста в тому, що активна громада не чекає, коли настане покращення, а сама його будує, починаючи зі свого будинку, зі свого порогу.

Такі «перетворення» радують і місцеву владу, адже розуміння того, що ми господарі на своїй землі, у своєму домі – це початок великих державних змін.