Головна Новини Олевська міська рада Позачергові вибори в Олевську пройшли демократично
Позачергові вибори в Олевську пройшли демократично

За інформацією окружних виборчих комісій міста Олевськ,  під час виборів не було

зафіксовано значних порушень, які могли б суттєво вплинути на результати голосування,

а зокрема, не було підкупу виборців, масового вкидання бюлетенів та відкритої агітації на

дільницях. За неофіційними даними  центральних виборчих комісій,  із загальної кількості виборців по місту Олевськ (8419 чол.),  правом таємного голосу скористались  5028 осіб.

Сьогодні головним завданням українського суспільства є відновлення мирного життя, демократичний та стабільний розвиток країни  і  найважливіше – збереження єдності нашої держави. Визначальною передумовою для цього є формування демократичних інститутів влади.
Попереду країну чекають парламентські вибори та вибори до місцевих рад, сподіваюсь, що активна участь олевчан стане прикладом для багатьох українських міст.  Зі  свого боку, я докладу максимум  зусиль та створю умови,  необхідні для того,  щоб місцеві вибори пройшли чесно і прозоро.

А. В. Повар