Головна Новини Олевська міська рада Фігура Матері Божої Фатімської покинула Олевськ
Фігура Матері Божої Фатімської покинула Олевськ

Нагадаємо, що з 22 по 25 травня в олевському Храмі Воздвиження

Святого Хреста перебувала Пресвята Богородиця у фігурі Матері

Божої Фатімської.  Була складена ціла програма богослужінь,

головною темою яких  було об’явлення у Фатімі.   За цей час олевчани отримали  добру можливість впасти на коліна перед Богородицею і благати через Її заступництво у Бога про потрібні благодаті, про мир, віру і навернення.

«Наша Небесна Матір, приходить до нас, щоб знову розбудити нашу совість, явити нам справжній сенс життя, визнати власні гріхи і закликати до покаяння, до духовної наснаги та праці, запалити душі любов’ю до Бога і до ближніх. Марія поспішає нам на допомогу, тому що, на жаль, багато хто не хоче приймати запрошення повернутися до Дому Бога Отця, з яким звертається до них Ісус Син Божий», – отець Ігор, настоятель Храму Воздвиження Святого Хреста.