Головна Новини Олевська міська рада Благодійним внескам у садочках – НІ!
Благодійним внескам у садочках – НІ!

На нараді у міського голови А.В. Повара із  завідуючими дитячих

садочків міста, яке відбулось 23 квітня, було піднято доволі

гостре питання благодійності та звітності у дошкільних установах.

Мета якого з’ясувати правомірність, масштаби та ставлення батьків та освітян до такого явища, як батьківські внески.  Цьому зібранню передував прикрий інцидент, пов'язаний із благодійними внесками в одному із садочків, який став однією із причин звільнення завідуючої.

Міський голова А.В. Повар у черговий раз наголосив, що ні копійки батьківських коштів не повинно бути залучено у проведенні поточних ремонтів дошкільних закладів міста та при зарахуванні дитини до закладу. Батьки лише можуть придбати іграшки, миючі засоби, книжки, канцелярію, тобто ті речі, які не передбачені бюджетом. Якщо батьки і виявили бажання допомогти, то воно має бути оприбудковано згідно  чинного законодавства, щоб у подальшому убезпечити адміністрацію закладу ДНЗ і міську владу від звинувачень у поборах із батьків. У дитячих садочках має бути повна прозорість, пов’язана з батьківською допомогою садочкам, в тому числі й благодійних внесків.