Січень

Головна Новини Олевська міська рада Призначено нового прокурора Олевського району
Призначено нового прокурора Олевського району

Прокурор Житомирської області Лубчук Д.І. сьогодні офіційно представив

нового прокурора Олевського району. Відділ прокуратури  відтепер

очолюватиме юрист першого класу Гордієнко Сергій Васильович, до нього

цю посаду займала Кочубей Н.В.

Народився у с. Рясне, Ємільчинського району, закінчив Національну академію імені Ярослава Мудрого, до призначення працював у прокуратурі Житомирської області.

Участь у заході взяли: міський голова Повар А.В., голова РДА Пилипчук В.І., голова районної ради Харченко М.А., голова Олевського районного суду Ковальчук М.В., начальник Олевського РВ УМВС Бовсуновський Ю.В. та колектив прокуратури.

Виступаючи перед присутніми, прокурор Житомирської області зазначив, що перед його колегою стоять першочергові завдання: збереження правопорядку, законності, а також посилення протидії корупції.

Також дав настанови новообраному прокурору, в першу чергу, зосередити увагу на  питаннях збереження лісів, легалізації лісопереробних підприємств та бурштиновидобуванні. «Це напряму стосується Олевського району, має бути детально вивчене і, згідно букви закону, прийняті відповідні рішення», – зазначив Лубчук Д.І.