Липень

Головна Новини Олевська міська рада Питання газифікації міста
Питання газифікації міста

До відома жителів лівобережної частини міста, а саме вулиць та провулків

Чапаєва, Олега Кошового, Лесі Українки, Житомирської, Заводської,

Чернишевського, Зої Космодем'янської, Гоголя, Щорса, Партизанської,

Федорова, Олени Теліги, Московської, Київської, Будівельників, Ареф’єва, Радгоспної.

У цьому році з міського бюджету передбачається виділити 200 тис. грн. на газифікацію даних вулиць та провулків. Для цього необхідно:

1.                Написати заяву (міська рада).

2.                Зареєструвати вуличний комітет (обрати його голову, секретаря та бухгалтера).

3.                Об’єднати вуличні комітети в один вуличний кооператив.

4.                Відкрити рахунок та зробити печатку.

Зверніть увагу!Ціна даного питання залежатиме від кількості його учасників, тобто чим більше людей братиме участь у проекті газифікації, тим меншою буде сума внеску.

Спираючись на минулий досвід, пов'язаний із кооперативом Східним, можна сказати, що кожному господареві це обійшлося у 3800 грн (це із підводом газового стояка у двір). Підведення газу до будинку є окремим проектом, який будуть вирішувати по індивідуальним проектам за власні кошти.Міська рада, як і раніше, надасть допомогу на кожен двір у сумі 1000 грн., але ці кошти вона зможе перерахувати лише на рахунок вуличного кооперативу.

Для чого потрібен вуличний кооператив?

Це своєрідний орган самоорганізації населення, який, в даному випадку, контролюватиме всі процеси газифікації та фінансові надходження.

Ті, хто наразі не бажає брати участі в проведенні газифікації, в майбутньому не зможе під'єднатися до газової труби без погодження вуличного кооперативу.

За довідковою інформацією, звертайтесь за телефоном 2-11-52 або адресою: Олевська міська рада, вул. Володимирська, 2, I поверх.