Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2021
Серпень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Олевськ за європейський вибір
Олевськ за європейський вибір
Автор: Content manager   

 17 травня в Україні відбудеться святкування 11 річниці Дня Європи.

 Це особливе свято, яке сповнене історичного та державотворчого

   значення, адже протягом останніх місяців мільйони наших громадян 

 

висловили непереборне прагнення бачити Україну частиною європейської спільноти. Сьогодні курс на європейську інтеграцію набув для української держави стратегічного значення. Українці визнають загальноєвропейські цінності: свободу, демократію, повагу до людини, верховенство права і сповнені рішучості будувати свою державу на цих основах. Україна розбудовується як на засадах української духовності і моралі, так і на принципах європейської демократії та політичної культури.

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.Не просто українцям дається кожен крок до ЄС, не можна назвати цей шлях простим, але Україна обов’язково його подолає і стане стабільною країною.

Довідка.Основою для появи цього свята стало підписання Декларації Шумана. Цей історичний документ був підписаний 9 травня 1950 року. Тоді в Парижі зібралися представники ряду європейських держав, які вирішили об'єднати свої сили для промислового розвитку та покращення виробництва військової техніки. Це стало фундаментом створення глобальної структури, яка пізніше втілилася в Європейському Союзі. Таким чином, провідні європейські країни змогли уникнути накопичення військового потенціалу один проти одного.