Липень

Головна Новини Олевська міська рада Конкурс «Родина року – 2014»
Конкурс «Родина року – 2014»

Педагогічний колектив ДНЗ №19 «Сонечко» постійно працює над пошуком

нових сучасних форм і методів співпраці, які дають змогу врахувати

актуальні потреби батьків, сприяє формуванню активної батьківської позиції

у питаннях навчання, розвитку,виховання дітей, допомагає встановити партнерські стосунки між батьками і вихователями, батьками і дітьми, вихователями і дітьми. Однією з таких форм є організація та проведення родинних свят.

25 квітня 2014 року в ДНЗ №19 «Сонечко» у теплому, затишному, лагідному, родинному колі відбулося свято «Родина року –  2014». Творчою групою садочку було розроблено сценарій свята та запрошено всіх гостей на щиру, мудру бесіду, на хліб та сіль, на родинне свято. У ньому взяли участь родини: Басюк Володимир Володимирович та Олена Миколаївна разом з дітьми: Маргаритою, Веронікою, Глібом; Дворницька Тетяна Василівна з донькою Дариною; Плотнік Олександр Олександрович та Діана Володимирівна з донькою Ярославою, Бобенко Петро Андрійович та Ніна Миколаївна з донькою Анною. Всі конкурсанти презентували себе у наступних номінаціях: родинне дерево, коронна страва, традиції та таланти. У перервах між завданнями, педпрацівники розважали аудиторію своїми виступами. У конкурсах «Родинне дерево» та «Коронна страва» всі родини показали свою креативність та неповторність. Найкраще з цим завданням справились родини Бобенків та Дворницьких. Сім’я Бобенків зробили родинне дерево з бісеру, яке власноруч виготовила мама. Вона гарно, змістовно, починаючи з дідів, прадідів розповіла про свій родовід та, навіть, історію походження їхнього прізвища. У родини Дворницьких родинне дерево було створено з квітів у формі кулі. Презентували не звичним способом, віршовано.

У конкурсі «Хата на тата» – найкраще себе проявила родина Плотніків. У конкурсі «Таланти родини»  всі старались на оцінку відмінно, але спільна художня творчість родини Басюків сподобалася всім найбільше. Свято пройшло весело та цікаво.. Оцінювало учасників шановне журі: Орищук Г.В. – начальник Служби у справах дітей, Ступак Н.В. – методист районного методичного комітету, Торгонська А.С. – член батьківського комітету, Гайченя І.Г. – завідувачка ДНЗ №19. Визначити переможця було надзвичайно складно, адже різниця у балах була дуже мінімальною. У дружній суперечці між журі було визначено переможця свята. Родиною року – 2014»  стала багатодітна сім'я Басюків.

За участь у конкурсі, всі родини отримали дипломи та сувеніри. Адміністрація дитячого садочка вдячна всім за участь у родинному святі, за співпрацю та активність.