Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Олевський ринок потрібно повернути громаді
Олевський ринок потрібно повернути громаді
Автор: Content manager   

Перед початком позачергового засідання виконавчого комітету, яке відбулося

15 травня 2014 року,

члени виконкому та запрошені вшанували хвилиною мовчання загиблих під час

воєнних дій на сході України.

 

Порядок денний почали із розгляду колективної заяви приватних підприємців, які здійснюють торгівлю з лотків по вулицях Київській та Привокзальній, у якій вони просять не закривати вуличну торгівлю на даних вулицях, у тому числі не демонтувати прилавки по Київській.

Заступник міського голови Колбасюк В.В. коротко розповів про те, як розгорталися події: «Після того, як олевський кооперативний ринок передали «у відання» О.Р. Розе, адміністрація ринку свідомо порушила генеральний план забудови його території, не передбачивши торгові прилавки для населення.  Селяни та міські жителі були змушені продавати домашню городину, молоко з сиром, розсаду просто з тротуарів, з землі. У торгових рядах ринку їм не має місця, що кривити душею, кращі площі базару вже давно зайняті іншим «крамом». Саме це стало причиною для пошуку оптимальних місць для торгівлі. Коли ситуація із стихійною торгівлею довкола олевського ринку сягнула критичної точки, виконком Олевської міської ради прийняв рішення щодо облаштування прилавків для продажу продукції власного виробництва по вул. Київській». Таке рішення депутат міської ради Ніколайчук О.В. назвав абсурдним, безглуздим та незаконним. Торговці, які прийшли на засідання, відповіли, що категорично не згодні з позицією молодого депутата, більше того, вони дякують міській раді за надані місця та підтримуватимуть її у боротьбі за повернення ринку громаді.   (Детальніше на відео).

У ході засідання вирішили створити Комісію по організації торгівлі та забудові олевського ринку, до якої увійшли: Колбасюк В.В. – заступник міського голови, Євдокимов С.М., Ніколайчук О.В. та Кручко Г.Ю. (за згодою) – депутати міської ради, Басюк В.Г. та Стаднік Р.П. – члени виконкому, Пятницький В.Б. – начальник відділу містобудування та архітектури міської ради, Ніколайчук В.П. – начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Олевської РДА (за згодою), Кузьмич С.В. – приватний підприємець (за згодою). Головне завдання комісії опрацювати наступні питання:

-         відповідність забудови ринку генеральному плану забудови ринку;

-         додержання вимог чинного законодавства в організації торгівлі на ринку;

-         додержання санітарних та пожежних норм адміністрацією кооперативу;

-         вивчення статутних документів та правових відносин набуття майна олевської райспоживспілкою.

Другим питанням було розглянуто проект рішення щодо надання матеріальної допомоги сім’ям, чоловіки яких були мобілізовані до Збройних сил України. Таких сімей звернулося дві, члени виконавчого комітету їм надали з міського бюджету по 500 грн.