Головна Новини Олевська міська рада І самі про благоустрій дбають, й іншим приклад подають
І самі про благоустрій дбають, й іншим приклад подають

Весняні заходи із благоустрою дали позитивні результати. Місто дійсно змінилося в кращу

сторону. Міський голова А.В. Повар особисто відзначив пожвавлення та вміння

олевчан організовуватись задля суспільно-корисних справ на благо міста.

Цього року, як ніколи, приватні підприємці та громадяни допомогли в облаштуванні територій міста. Одні  прибирали вулиці (і не тільки), інші – їх освітлювали, треті займались ремонтом доріг. Спільна робота на результат сприяє співпраці міської влади та громадськості й до сьогодні, будемо сподіватись, що так буде і надалі. Шкода, що прагнення до чистоти та комфорту не притаманне кожному жителю міста. Хоча час ще є! Міська рада має надію, що кожний мешканець, якому місто не байдуже, забуде про лінь та надолужить згаяне.

А всім іншим хочеться в черговий раз подякувати за небайдужість та турботу про рідне місто.