Головна Новини Олевська міська рада Обрано голову Олевської районної ради
Обрано голову Олевської районної ради

За Миколу Андрійовича Харченка віддали свої голоси 30 депутатів

7 травня відбулося позачергове засідання 26 сесії районної ради.  Одним із

питань було «Про обрання голови районної ради».

15 квітня на пленарному засіданні 25 сесії районної ради 6  скликання голова районної ради Микола Харченко зачитав депутатам та присутнім на сесії заяву на звільнення, в якій йшлося про припинення його повноважень як голови районної ради без припинення повноважень депутата. Микола Андрійович  аргументував таке рішення посилаючись на погіршений стан здоров’я та складну соціально-економічну ситуацію, яка склалася в країні.  Не пройшло й місяця, як він вирішив повернутися на раніше очолювану посаду. Такий неоднозначний поворот подій, він прокоментував бажанням однопартійців.

На посаду голови районної ради було висунуто дві кандидатури: Харченко М.А. (Партія регіонів) та Кострицький П.П.(ВО Батьківщина). Результати таємного голосування, в якому взяло участь 42 депутати, «за» Харченка М.А. проголосували 30, «за» Кострицького П.П. – 8.

Виступаючи перед присутніми, новообраний голова районної ради закликав усіх до єдності, згуртованості, які необхідні сьогодні у цей складний для країни час

.