Травень

Головна Новини Олевська міська рада Олевські ветерани напередодні Дня Перемоги
Олевські ветерани напередодні Дня Перемоги

Не зважаючи на те, що з кожним роком від нас все далі події Великої Вітчизняної

війни, пам'ять про неї болем і гордістю відгукується в наших серцях. У вогні

Другої світової війни загинули  мільйони людей, але не в пам’яті дітей, онуків,

правнуків ветеранів.  У ці дні ми вкотре подумки повертаємося до незабутнього травня 1945 року, щоб з глибокою повагою згадати всіх тих, хто захистив Батьківщину від німецько-фашистських загарбників, виборов мирне сьогодення. Тож хочеться кожному приділити увагу, вшанувати особисто, висловлюючи вдячність за ратні подвиги, сумлінну працю в мирні часи, за те, що вже 69 років вони залишаються честю, совістю, гордістю прийдешніх поколінь.

Міська рада щороку об’їжджають ветеранів війни. Не порушили доброї традиції і цього року: делегація у складі працівників міської ради відвідала та вшанувала ветеранів продуктовими пакетами, найщирішими вітаннями та побажаннями здоров’я й довгих років життя. Залишилось їх всього 34. Кожен із радістю і водночас сльозами на очах дякував за подарунок, згадував воєнні дії та пережиті втрати. Вони не на словах знають ціну мирному небу, ціну життю. І дивлячись на події, які відбуваються в Україні сьогодні, співпереживають та не ймуть віри, що смерть повертається на рідну землю.

Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної Війни!Сердечно вітаємо Вас з Днем доблесті та героїзму, ювілеєм Великого Подвигу патріотів – річницею Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками!Низький уклін і вічна слава вам, воїнам Великої Вітчизняної війни, які відстояли Батьківщину. Щиро бажаємо міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!