Головна Новини Олевська міська рада Сесія міської ради
Сесія міської ради

Депутати обрали нового секретаря і заодно познайомились з інвестором,

який добудовуватиме багатоповерхівку по вул. Свято-Миколаївській, 31.

На пленарне засідання 41 сесії VI скликання Олевської міської ради, яке відбулося 30 квітня, було винесено 14 питань.

У робочій сесії прийняли участь 22 депутати міськради, заступники міського голови Колбасюк В.В. та Мельник С.В., заввідділом фінансово-господарської діяльності Дорош В.В., перший заступник голови РДА Котвицький Л.П., радник голови районної ради Корнійчук В.Н., представники ЗМІ і громадськості.

На початку засідання, відповідно до переліку питань, депутати шляхом таємного голосування обрали секретаря міської ради, ним став Сергій Євдокимов. За законом, секретаря можна обрати лише із числа депутатів.

Його кандидатуру на посаду секретаря запропонував міський голова А.В. Повар. За це проголосували 20 народних обранців із 22. Євдокимов С.М вже третій секретар за каденції міського голови А.В. Повара. «Зобов’язуюсь гідно виконувати покладені на мене обов’язки», - коротко прокоментував своє призначення Сергій Михайлович. До нього посаду секретаря займала депутат Сай Л.О., але у березні звільнилась за власним бажанням у зв’язку з виходом на пенсію.

Далі одноголосно затвердили Положення про Фонд охорони навколишнього середовища та надали дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів у межах території природно-заповідного фонду місцевого значення, а саме санітарну рубку дерев в олевськомулісництві ДП «Олевське лісове господарство».

Традиційно розглянуто земельні питання щодо надання дозволу на розроблення технічної документації й проектів землеустрою і їх затвердження та інше. Депутати міської ради надали згоду на укладання договору про спільну участь у реалізації проекту по будівництву недобудованого п’ятиповерхового житлового будинку по вул. Свято-Миколаївській, 31 (за приміщенням Ощадбанку) та затвердили незалежну експертну оцінку даної недобудови. Інвестор приїхав на засідання сесії, щоб особисто розповісти про серйозність намірів, налагодити співпрацю та заручитись підтримкою депутатів у реалізації проекту.

У кінці засідання депутат міської ради Біленець Н.І. оголосила запит від депутатів–колег про надання повної інформації щодо тимчасових споруд у місті.