Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Засідання виконавчого комітету
Засідання виконавчого комітету
Автор: Content manager   

 

30 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Олевської міської ради,

в ході якого було розглянуто 28 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення.

Члени виконавчого комітету розглянули два питання органу опіки та піклування

 Олевської міської ради  щодо можливості позбавлення батьківських прав стосовно малолітніх дітей та затвердили одноголосним рішенням відповідні висновки. Своїм голосуванням члени виконкому надали громадянці Г. матеріальну допомогу на лікування та громадянці Д. на поховання.  Традиційно прийняті рішення в галузі будівництва, зняття та взяття окремих громадян на квартирну чергу, а також взяття 40 дітей-сиріт на соціальний квартирний облік на позачергове отримання житла. Традиційно члени виконавчого комітету розглядали питання  про юридичні адреси, про передачу квартир у приватну власність, про збір вихідних даних на підключення до водопостачання та водовідведення.

На засіданні зареєстрували нове громадське формування  по охороні громадського порядку «Олевська Козацька сотня» та затвердили схему розміщення розбірних інформаційних наметів кандидатів на пост Президента України, а саме: Юлії Тимошенко, Анатолія Гриценко, Петра Порошенка  на території міста.

Надали дозвіл на зрізання аварійних зелених насаджень на старому єврейському кладовищі по вул. Першотравнева, на відкриття торгових точок по вул. Привокзальна,  роздрібну торгівлю з лотків по вул. Київській та Привокзальній, на облаштування заїзду біля колишнього магазину «Левада».

Розглянувши всі обставини, члени виконавчого комітету не надали дозвіл на облаштування літнього майданчика по вул. Свято-Миколаївській  ПАТ «Олевський хлібозавод» та зміну особового рахунку.

До ряду важливих рішень увійшло і надання житлової квартири по вул. Володимирській, 4 із Фонду соціального житла міської ради Петрук Г.П.

Також члени виконкому розглянули лист від ТОВ «Промбудіндустрія» щодо будівництва підвісного мосту через річку Уборть по вул. Набережна.

Розглянули і заяву від жителів вулиці Володимирської, в якій вони зверталися з проханням не будувати біля даної багатоповерхівки зупинку-салон та задовольнили один із пунктів заяви, а саме розмістити дану тимчасову споруди біля дошки пошани (навпроти будинку).