Липень

Головна Новини Олевська міська рада Засідання Верховної Ради України
Засідання Верховної Ради України

Децентралізація влади та порядок розподілу бюджетних коштів у регіонах — з цихпитань завтра

розпочнеться пленарне засідання Верховної Ради України. 29 квітня парламент планує заслухати

звіт Тимчасової конституційної комісії

утвореної на початку березня для розробки змін до Основного закону.У червні проект змін до Конституції буде винесено на розгляд парламенту для ухвалення за основу. Після цього законопроект розгляне Конституційний суд України.

За словами спікера парламенту, на засідання будуть запрошені фахівці у сфері конституційного права, представники громадськості, а також представники регіонів, оскільки обговорити планується, зокрема, питання розширення прав регіонів. У даному засіданні участь візьме і міський голова А.В. Повар.