Липень

Головна Новини Олевська міська рада Звітний концерт ЦХЕТУМу
Звітний концерт ЦХЕТУМу

Кожне місто має свою візитну картку, за якою його впізнають. І вже багато

років поспіль наше місто і, навіть, область має яскраву, творчу, веселу візитівку,

і назва їй Центр дитячої художньо-естетичної творчості учнівської молоді,

вихованці якого підготували для олевчан 25 квітня цікаву концертну програму.

У холі розмістили роботи гуртків ЦХЕТУМу з бісероплетіння, вишивки, моделювання та паперу. Така майстерність викликала захоплення у всіх дорослих, особливу увагу надали вишитим бісером іконам.

Півторагодинний концерт для глядача – це миттєвість, але для викладачів і дітей закладу – це важлива сторінка з їх життя. Концерту передували дні клопіткої роботи, тернистий шлях із невдач і солодких перемог, десятки нагород, премій, грамот, цікаві номери і незабутні враження, отримані в стінах ЦХЕТУМу. Викладачі зуміли втілити в життя мрії дітей – бути на сцені, і це підтвердили кожна нота і «па» на сцені. Одним словом, порадували діти і виступами, і костюмами. Для деяких учнів позашкільного закладу цей концерт останній. За роки навчання випускники полюбили публіку, і знайшли вдячного глядача. Після себе залишили молоде та талановите покоління хоч і юних, але не менш кмітливих та розумних вихованців, які продовжуватимуть традиції закладу. Приємно, що Олевськ має такі таланти, і їх є кому розвивати.