Головна Новини Олевська міська рада Заміна та оновлення дорожніх знаків в Олевську
Заміна та оновлення дорожніх знаків в Олевську

Старі, пошкоджені та зниклі з місця свого розташування дорожні знаки різного

призначення в місті замінюють на нові. Зачасту, дорожні знаки навмисно ламають,

зафарбовують, самі не розуміючи ціну такому вчинку. Знаки регулюють та

створюють безпеку руху на дорозі, повідомляючи його учасникам певну інформацію.

Їх відсутність чи пошкодження несуть небезпеку життю та здоров’ю людей. Однак прохання місцевої влади – бережливо ставитися до них, швидше ігнорується, ніж береться до уваги.

Міська рада виділила 6513 гривень та закупила 16 дорожніх знаків та 20 масок до знаків (світловідбиваюча плівка, що клеїться).

25 квітня працівники ОП теплових мереж почали роботи з їх встановлення та реконструкції.

Будемо сподіватися, нові та оновлені дорожні знаки стануть приводом для зменшення аварійних ситуацій на дорогах міста.