Головна Новини Олевська міська рада Семінар-навчання ветеринарних працівників
Семінар-навчання ветеринарних працівників

щодо профілактики африканської чуми свиней на території Олевського

району відбувся 24 квітня в актовому залі міської ради. Захід провели

Управління ветеринарної медицини в Олевському районі за участю

спеціалістів Олевської районної державної лікарні ветеринарної медицини та лабораторії ветеринарної районної медицини. Серед запрошених були представник Головного управління ветеринарної медицини в Житомирській області Ніщенко М.Д., спеціалісти та завідуючі структурних підрозділів олевської ветлікарні, працівник міліції та Служби надзвичайних ситуацій, районні ЗМІ.

Відкрив семінар-навчання привітанням міський голова А.В. Повар, а далі виступаючі детально розповіли про АЧС (африканську чуму свиней), паралельно демонструючи  презентаційний матеріал.

При проведені семінару окреслили  систему заходів і дій, які необхідно здійснювати при можливому виявлені вогнища захворювання.На прикладі виокремили першочергові заходи здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за охороною території Олевського району від занесення та попередження виникнення особливо небезпечного інфекційного захворювання.