Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Олевська районна рада залишилась «без голови»
Олевська районна рада залишилась «без голови»
Автор: Content manager   

 15 квітня  відбулося пленарне засідання 25 сесії районної ради 6  скликання.

 Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально

 були опрацьовані всі питання порядку денного. Загалом на сесію було 

винесено близько 15 питань, але висвітлимо лише найцікавіші та найактуальніші з числа розглянутих.

Перед тим, як затвердити порядок, депутати внесли пропозиції для розгляду.  Депутат від ВО «Батьківщина» С.А. Минюк вніс пропозицію створити комісію для вивчення факту незаконної реалізації майна Олевського щебеневого заводу. В.В. Докійчук вніс пропозицію детального вивчення фінансового стану державних підприємств лісового господарства та приватного підприємства «ДОК СІК» (с. Білокоровичі), яке займається лісопереробкою.

Попри гарну звітність начальника управління економічного розвитку, інфраструктури і туризму Л.Л. Рудницької, депутат районної ради Троян В.М. зазначив, що реальність далека від зазначених цифр, адже за результатами рейтингу оцінок району Олевський займає 24 місце із 28. Найкращі позиції  лише тримають спорт, освіта та охорона здоров’я.

Наглядний приклад політичних баталій можна було спостерігати сьогодні під час сесії  за колишнім головою РДА З.Р.Фіцом. Він зі своїм соратником В.В. Докійчуком брали активну участь в обговоренні питань та економічної ситуації в районі.У зв’язку з прийняттям законодавчих актів щодо реформування галузі охорони здоров’я, яка була направлена на вдосконалення структури галузі та покращення медичного обслуговування населення, а саме створення Центру первинної медико-санітарної допомоги не виправдала очікувань, про це неодноразово зазначив  Зіновій Фіц. Свого часу ініціатором таких змін був колишній очільник РДА Андрій Дяченко. Заступник голови райради Ю.В. Халімончук звернувся до присутніх депутатів вивчити це питання і при можливості відмінити реформування медицини в Олевську.

 Непримиренна та запекла словесна перепалка сталася між керуючим справами  виконавчого апарату райради Валерієм Близнюченком та громадським журналістом Олександром Ніколайчуком. Причиною конфлікту стали публічні заяви та статті журналіста щодо  організації та причетності державного службовця до антимайданів.  На що керуючий апаратом різко висловився та вимагав публічного вибачення від Олександра Ніколайчука та депутата районної ради С.А. Минюка (який свого часу теж соромив представника партії "Наша Україна"акціями на підтримку колишнього Президента Віктора Януковича), так як такі не були почуті, він показав заяву до суду за наклеп та неправдиві звинувачення.

Голова Олевської районної ради Микола Харченко написав заяву на звільнення. У кінці  сесії голова районної ради Микола Харченко зачитав депутатам та присутнім на сесії заяву на звільнення, в якій йшлося про припинення його повноважень як голови районної ради без припинення повноважень депутата. Таке рішення він мотивував станом здоров’я та складною політично-економічною ситуацією в країні. З реакції присутніх було видно, що такого повороту вони не очікували, але бажання покинути займану посаду депутати підтримали.