Липень

Головна Новини Олевська міська рада Результати праці людської
Результати праці людської

Ремонт містка та «екологічну акцію» провели жителі провулку Павленка,

які самоорганізувалися та навели лад на прилеглій до своїх будинків

території. Суботник супроводжувався рядом заходів: саморобний місток,

який з’єднує вулиці Свято-Миколаївську та провулок Павленка – відремонтували, чагарники біля нього вирізали, сміття прибрали.

Щодо переправи, то вона була побудована давно, за цей час вода зробила свою справу (підмила опори), а час – свою (під час експлуатації деякі елементи саморобної конструкції технічно зносилися). Перекинути через річку більш надійний шлях відтоді так і не вдалося, тому вирішили рятувати що є. Загалом розширили місток дошками, приварили металеві поручні. Без містка ніяк – стверджують по той бік, адже він значно скорочує шлях до роботи  та у справах.

Наводили благоустрій суто чоловічим колективом, називаємо поіменно: Мельниченко Василь, Кльоц Василь, Ткач Денис, Кривой Леонід, Ковальчук Анатолій.

Міська рада, виконавчий комітет, депутати дякують  жителям, які організували прибирання і без сторонньої, з боку влади, допомоги зробили таку гарну і потрібну роботу.