Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Жителі бойкотують будівництво нової тимчасової споруди
Жителі бойкотують будівництво нової тимчасової споруди
Автор: Content manager   

 Мешканці будинку №6  вулиці Володимирської виступили проти будівництва 

 тимчасової споруди навпроти їх багатоповерхівки та погрожують її знищити,

 якщо вона з’явиться. Для з’ясування даного питання, вдалося зібрати дані  

 

 

 та офіційну інформацію про  тимчасову споруду, яка опинилась в зоні конфлікту.

Виявилось, що будівництво законне, бо дозвіл на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності приватному підприємцю Майстру В.В. надано колегіальним органом (рішенням №270 виконавчого комітету Олевської міської ради від 25.12.2013 року).

За даними паспорту прив’язки загальна площа тимчасової споруди складає 27, 65 кв.м, одноповерхова, умовна висота 3, 65 м. За генеральним планом, відстань від житлового будинку до запланованої малої архітектурної форми складає 6, 66 м., тобто і тут дотримано норм. 

Згідно Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, основний вид діяльності, відповідно до статистичної методології, визначено наступним пунктом 96.02., а саме «Надання послуг перукарнями та салонами краси». Тобто, планувалось будівництво зупинки з однієї сторони та салону краси з іншої. Не магазину продовольчих товарів із спиртними напоями, чого так боялися жителі. Але, мабуть, не судилося їй бути саме в тому місці.

Незважаючи на те, що документи у забудовника в порядку, жителі будинку категорично проти такого сусідства. На їх думку, новобудова принесе безліч незручностей. У протилежному їх намагалися переконати заступник міського голови С.В. Мельник та заввідділом містобудування та архітектури Олевської міської ради В.Б. Пятницький. Будь-які намагання пояснити або бодай дізнатись причини невдоволення, закінчувались звинуваченнями «неправильної» діяльності органу місцевого самоврядування та міського голови А.В. Повара. Заступник міського голови С.В. Мельник на свій захист аргументував будівництво ларьку-слону наступним, так як вбачає в цьому розвиток міста, покращення його благоустрою, підвищення конкуренції, вдалим варіантом наповнювати міський бюджет. Жителі будинку запевняють, що оскільки з ними ніхто не радився і будівництво не погоджував, на компроміси не підуть і будувати не дозволять ніколи. «Якщо міська рада не прийме міри на користь населення, вони вимагатимуть відставки керівництва», – заявила жителька даного будинку.

Жителі Володимирської, 6 вже написали колективну заяву та планують звернутися у відповідні органи.

Крапку в цій історії поставлять депутати, які мають право призупинити рішення виконавчого комітету.

Р.S. Подібна позиція була і в жителів будинку вул. Свято-Миколаївської, 44 А, під вікнами якої розміщений магазин-зупинка «Поліклініка». Чи змінили свою думку люди після півріччя існування даної споруди?  Про це і не тільки читайте в наступних публікаціях.

 

 

  

   На фото: проектні рішення зупинки.