Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Проти чого або кого гуртуються жителі вулиці Енгельса?
Проти чого або кого гуртуються жителі вулиці Енгельса?
Автор: Content manager   

  До міської ради надійшла заява від жителів вулиці Енгельса, в

  якій вони просять:

 

 1.Перенести проїзд великовантажних автомобілів до митниці з вулиці

  

 Енгельса на проїзд по польовій дорозі через територію «Сільгоспхімії» через те, що руйнується дорожнє покриття вулиці, відчувається сильна вібрація, яка призводить до появи тріщин та інших пошкоджень у житлових будинках.

2.                 Не змінювати назву вулиці.

3.                 Зробити ямковий ремонт дорожнього покриття.

4.                 Організувати та певним чином обладнати місце для утилізації побутових нечистот, так як більшість багатоквартирних будинків на вулиці не мають централізованої каналізації.

Під цим проханням підписались 40 жителів вулиці. Три роки тому вони вже зверталися з колективною заявою з першого питання, але воно залишається не вирішеним і досі.

Розібратися та допомогти громадянам у межах своїх повноважень та законодавства намагалися міський голова А.В. Повар і заступник міського голови В.В. Колбасюк. Відповідь, як і питання,  теж була «по пунктам». Щодо першого, то власники ВАТ «Олевськагропромтехніка» та ВАТ «Олевський аргохім» не домовились про проїзд техніки через територію ВАТ «Олевський агрохім». «А змусити ми не маємо права, так як земельна ділянка є приватною власністю підприємства», – пояснив Василь Васильович Колбасюк.

Щодо перейменування вулиці з Енгельса на Івана Мазепи, то на 39-й сесії Олевської міської ради дане питання не розглядалося.

Враховуючи новий Податковий кодекс та й взагалі економічну ситуацію в країні, на таку розкіш як ямковий ремонт дороги, доведеться чекати, просто чекати. Жодні офіційні звернення міської ради до міністерств щодо стану доріг так і не були почуті.

Міський голова А.В. Повар висловив своє бачення вирішення ряду проблем. Питання ямкового ремонту дороги можна вирішити, створивши вуличний комітет, а з ним і свою печатку та рахунок, на який будуть надходити кошти з державного та місцевого бюджетів. Для вирішення каналізування багатоповерхових будинків по вул. Енгельса запропонував створити ОСББ, залучивши кошти жителів будинків і місцевого бюджету, як от останній проект по водопостачанню та водовідведенню по вул. Комарова. Для прикладу, навів створені жителями ОСББ в місті: «Первоцвіт» по вул. Київська, 16А, «Квадрат» по вул. Герцена, 22, «Прометей-Олевськ» по вул. Гетьмана Виговського, 15  та «Шелест» по вул. Промислова, 72. Запропонував особисто поспілкуватись з жителями цих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і перейняти їх досвід, або хоча б побачити, що вдалося зробити їм. «Лише залучивши до справи спільні кошти і роблячи спільну справу відбудеться бажане покращення», – неодноразово наголосив міський голова. Територія має розвиватися, а з нею і його інфраструктура. Це можливість і достойно та комфортно жити, і, при необхідності, вигідно продати житло». Анатолій Васильович запропонував ще раз обдумати таку пропозицію, як варіант, попередньо зваживши та обговоривши це з усіма жителями вулиці Енгельса.