Головна Новини Олевська міська рада Призначено нового керівника Олевської РДА
Призначено нового керівника Олевської РДА

5 березня, тепер вже колишній голова РДА, Андрій Дяченко

був звільнений в.о. Президента України Олександром Турчиновим,

як і інші 12 голів райдержадміністрацій в Житомирській області.

Місяць всі чекали нового очільника Олевської РДА.

4 квітня голова Житомирської РДА Сидір Кізін особисто представив колективу Олевської РДА новопризначеного голову – Віктора Івановича Пилипчука.

У промові губернатора Житомирщини звучало наступне: «Для того, аби відновити довіру народу будуть відбуватися нові кадрові призначення, як от, наприклад, сьогодні . Це повинні бути нові і чесні люди з незаплямованою репутацією. Нове керівництво держави робить все можливе аби чиновників із контролерів та наглядачів перетворити на обслуговуючий персонал громади, створити комфортні умови для роботи бізнесу, адже за їх рахунок наповнюється бюджет держави». А ще попросив всіляко підтримати Віктора Пилипчука, а той в свою чергу повинен виправдати довіру людей і вищого керівництва.

Після офіційного представлення, Сидір Кізін відповів на питання місцевих та обласних ЗМІ.

Нам залишається вірити словам губернатора, що новопризначений голова докладе максимум зусиль, щоб зберегти та примножити позитивні напрацювання, вийде на новий, якісний рівень співпраці з громадянами і в цьому йому  допоможе  його професіоналізм, відповідальність та чесність.

Довідка.В.І. Пилипчук – уродженець міста Олевськ, освіта вища, працював у Білокоровицькому та Олевському лісгоспах, останнє місце роботи – головний спеціаліст Державного агентства лісових ресурсів України. Одружений. Має 2 дітей.