Головна Новини Олевська міська рада Стихійний смітник біля мікрорайону «ПМК» прибрано
Стихійний смітник біля мікрорайону «ПМК» прибрано

Кожному з нас хочеться  зустріти свята у чистоті та порядку. З цією

метою, рішенням виконавчого комітету №43 від 27.02.2014 року, було

оголошено про проведення місячника із благоустрою, озеленення та

поліпшення санітарного стану міста з 15 березня по 15 квітня 2014 року.

Не один місяць тривали розмови про стихійне сміттєзвалище у мікрорайоні ПМК міста Олевськ. Після зими кучугури сміття із побутових відходів своїми масштабами нагадували кримські гори, яке виносять сюди самі ж жителі прилеглих приватних будинків та жителі мікрорайону. Працівники ОП теплових мереж вивозять це сміття згідно складених договорів, але кілометровий радіус целофану і пластику виявивсь не під силу, навіть, комунальникам.   І скільки не намагалася міська рада «воювати» із злісними забруднювачами довкілля - все марно. Не тими, очевидно, методами.

Жителі цього мікрорайону проявили небайдужість та ініціативність і організували захід із благоустрою прилеглої території. Спільно з ОП теплових мереж, яке надало техніку для вивозу сміття, стихійний смітник поблизу будинків - прибрали, а прилеглу до нього територію – привели в належний вигляд. Смітник знову повернувся у межі загорожі, а навколо нього не «кримські гори», а зелена поліська рівнина.

Дуже хочеться вірити, що до питання засміченості даного мікрорайону у публікаціях повертатися не доведеться. Бережіть довкілля!