Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Благодійна акція для дітей
Благодійна акція для дітей

У гості до 5 садочків міста Олевськ 21 березня завітали благодійники:

представник організації США «Фрідом Віллідж» Володимир Самарський

та учасник БО «Турбота та милосердя» Микола Камінський.

Діти з радістю та нетерпінням чекали на гостей та обіцяні сюрпризи, і не приховували свого задоволення від отриманих подарунків.

За сформованими списками завідуючими ДНЗ, подарунки отримали всі 429 дітей віком від 3 до 6 років. На жаль, подарунків не отримали лише діти ясельної групи, на дану категорію дітей вміст пакунку не розрахований. Не оминули благодійники увагою і 20 дітей Олевського районного реабілітаційного центру дітей-інвалідів. На зустрічі і батьки, і працівники Центру висловили  вдячність і заодно розповіли про проблеми, з якими доводиться боротись новоствореній структурі. З допомогою вирішили не зволікати, одразу в телефонному режимі домовились про доставку найближчим часом підгузок та одноразових пелюшок. Розглянули і варіанти щодо надання спеціальних тренажерів та колясок.

На урочистому врученні подарунків, щиру вдячність благодійникам висловили міський голова Повар А.В., за сприяння якого відбувалась дана акція, секретар міської ради Л.О. Сай та завідуючі дитячих садочків міста. Зі свого боку ініціатори акції – Володимир Самарський та Микола Камінський подякували за теплий прийом і висловили надію, що такі зустрічі будуть відбуватися і надалі.