Головна Новини Олевська міська рада Олевськ молиться за мир в Україні
Олевськ молиться за мир в Україні

В силу останніх подій, що відбуваються в Україні, віряни усіх церков

зібралися в Олевську на площі Соборній у спільній молитві за мир та

спокій у нашій державі. Небайдужі олевчани, незалежно від конфесій,

прийшли помолитися за мир між нашою державою та сусідньою

Росією. Духовні лідери православ’я – священик Олег, католицизму – отець Ігор та віри євангельської – пастори Петро Шапорда, Леонід Тимощук закликали до спільної молебені у своїх храмах та серцях. Закликав до порозуміння та взаємодопомоги і міський голова А.В. Повар та запропонував щонеділі збиратися на площі задля спеціальної відправи і спільної молитви. Ось одна із них:

«Молимось, щоби Господь наш Ісус Христос захистив Україну від видимих і невидимих ворогів, щоби зберіг неподільною, вільною і незалежною Українську державу, щоби припинив ворожнечу між владою і народом та зупинив міжусобну боротьбу, щоби напоумив владу не застосовувати зброю проти народу, який обрав її, щоби викорінив в нас ненависть і гнів та всі інші пристрасті, що руйнують братолюбність, і вселив в серця наші любов до своєї Батьківщини, щоби послав мир і злагоду народу нашому і простив нам усі провини вільні і невільні, благаємо Тебе, Чоловіколюбний Господи, вислухай і скоро помилуй».