Головна Новини Олевська міська рада «З легким паром» напередодні Дня комунальника
«З легким паром» напередодні Дня комунальника

Свою історія, як орендного підприємства, міська лазня почала

8 років тому. Тоді Лузін Євгеній Валентинович взявся за нелегку

бізнесову справу – відродити давні звичаї лазні та створити попит

на її послуги. Ці намагання проходили з перемінним успіхом. Про

це та якою є міська лазня  сьогодні читайте далі.

Ще 10 років тому до міської лазні шикувалась черга із бажаючих відчути на собі цілющість та корисність парилки. А зараз, в середньому, її відвідує 50 людей в тиждень. Таку кількість відвідувачів зумовив технічний прогрес, наявність власних душових кабінок, а то й власних лазнь. Однак стабільність забезпечують постійні відвідувачі. «Це в основному чоловіки та жінки пенсійного віку, але приходить і молодь та люди старшого віку», – говорить Володимир Лузін, брат та права рука власника. Постійним клієнтом є і міський голова А.В. Повар.

Міська лазня поділена на 2 частини: жіночу і чоловічу, у кожній по парилці та 8 душових. Зручний графік роботи, щоденно з 12.00 до 20.00, та безлімітність при використанні послуг (немає погодинного тарифу) є щедрим заохоченням з боку власника. Та й ціни на послуги не дорогі (опубліковано нижче). Раніше було і кафе, і масажист, і перукар. Зараз ці приміщення пустують, хоча варто зауважити, вони в хорошому стані, з сучасним ремонтом.

Із фразою «Головне в бані – піч» згодні і відвідувачі, і кочегар закладу. Щоб переконати в цьому, Володимир Валентинович особисто показав котельню, де власноруч облаштував систему опалення. Індивідуальний підхід до теплозбереження дає свої результати, температура в парилці сягає позначки 90 градусів, а інколи і 120, 150 за Цельсієм.

Якщо театр починається «с вешалки», то лазня – з віника. Їх, як і засоби гігієни та рушники, відвідувачі приносять із собою. Вдалося поговорити і про засоби дезінфекції. Користуються хлорним розчином, він прийнятний і за ціною, і за ефективністю.

Заключною у розмові стала цікава фраза «Якщо вас послали в баню – це означає побажали міцного здоров’я».

От і редакція сайту бажає всім олевчанам та працівникам міської лазні здоров’я.  І враховуючи, що 16 березня – День працівника ЖКГ вітає ОП «Лазня» зі святом, бажає процвітання, стабільності, розвитку та гарного настрою на кожен робочий день.