Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Про заходи щодо підготовки та проведення на території міста місячника з благоустрою та санітарної очистки
Про заходи щодо підготовки та проведення на території міста місячника з благоустрою та санітарної очистки
Автор: Content manager   

             

    УКРАЇНА

 ОЛЕВСЬКА  МІСЬКА  РАДА                    ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В и к о н а в ч и й          к о м і т е т

РІШЕННЯ  № 43

від 27 лютого  2014 року

 

Про заходи щодо підготовки та

проведення на території міста місячника

з благоустрою та санітарної очистки

 

З метою приведення об’єктів комунального призначення, доріг міста Олевська, територій підприємств, організації, установ, приватних домогосподарств, прилеглих територій в належний стан, очищення  місць загального користування, берегів річки Уборть від накопичених у  весняно-зимовий період твердих побутових відходів, приведення  в належний стан фасадів будівель, огорож та інших споруд, керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” , виконком міської ради    

          ВИРІШИВ:

 1. Провести місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста з  15.03.2014р.  по 15.04.2014р.

2.  Зобов’язати керівників підприємств, установ та організацій міста всіх форм власності, жителів комунальних та приватних будинків міста провести весняний місячник санітарної очистки та благоустрою м. Олевська, який спрямований на :

2.1. Приведення у належний стан виробничих приміщень, адміністративно-господарських споруд та власних територій.

2.2. Благоустрій та очистку закріплених за ними територій.

2.3. Прибирання, визначених  розмежуванням(закріпленням) територій  загального користування прибережної смуги р. Уборть.

3.  Звернутися до депутатів міської ради, голів вуличних комітетів міста щодо проведення роботи в своїх округах з мешканцями міста з питання їх участі в проведенні санітарної   очистки міста.

4. Керівникам комунальних підприємств, торгівлі, ринків, інших організацій та установ на території міста на період проведення місячника для організації виконання обсягів робіт, забезпечити в повному обсязі необхідний інвентар, будматеріали , техніку, а також необхідні кошти.

5. Заступнику міського голови Колбасюку В.В., майстру з благоустрою Минічу А.М. організувати належним чином інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста, підприємств, організацій та установ щодо участі у проведенні  місячника в т.ч. через газету, телефонограми та письмових повідомлень, розміщення вуличних оголошень.

6. Визначити п’ятницю днем санітарного очищення територій міста.

7. Заступнику міського голови Колбасюку В.В. ознайомити з даним рішенням керівників установ, організацій на території міста, приватних підприємців, жителів міста та забезпечити контроль за його виконанням.

 

 

Міський голова                                                                         А.В. Повар