Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2022
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Звіт міського голови А.В. Повара
Звіт міського голови А.В. Повара
Автор: Content manager   

 7 березня 2014 року міський голова Анатолій Повар звітував про свою

 роботу за період з березня 2013 року по березень 2014 року. Доповідь

 включила в себе усі важливі питання, що стосуються життєдіяльності 

 

міста і громади. На початку міський голова акцентував увагу на окремих ділянках роботи, направлених на покращення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів міста. Адже створення належних умов для навчально-виховного процесу, безумовно, позитивно впливає і на дітей, і на тих, хто цей процес забезпечує й супроводжує. До того ж, кошти вкладені у дітей повертаються місту у вигляді успішних результатів, творчих перемог, а ще - розширенням географії олевських талантів.

Значна частина робіт, які були проведені в дитячих садочках міста, здійснювалися за рахунок бюджетних коштів. Тому важливим чинником у плані результативності роботи влади було наповнення місцевої скарбниці.

 

Не оминув увагою міський голова і проблемне (як і для усієї країни) питання щодо непроведення коштів міського бюджету Державною казначейською службою України, в результаті чого склалася неприємна і парадоксальна ситуація, коли при наявності коштів у бюджеті міста непроведеними залишаються платежі з оплати будівництва, ремонтів доріг, приміщень бюджетних установ та інших незахищених статей.

У своєму звіті Анатолій Повар коротко поінформував про діяльність малого бізнесу в місті, проблеми окремих вулиць, про інвестиційний клімат на теренах міста, результати роботи у соціальному напрямку, про ситуацію щодо звернень громадян, про створення Центру надання адміністративних послуг в місті, активність окремих органів самоорганізації населення та небайдужість до своїх громадських обов’язків голів тих же вуличних і будинкових комітетів, про виконання Стратегічного плану економічного розвитку міста до 2020 року.

 

Четверта частина звітної інформації стосувалася комунальної галузі, яка вмістила в себе і роботи з благоустрою, і капітальні та поточні ремонти різних об’єктів цього сегменту міського господарства, і утримання житлового фонду міста тощо. На різні за масштабом та об’ємом роботи були залучені кошти як міського, так і державного і обласного бюджетів, а ще – значна частка спонсорської допомоги.

Насамкінець, міський голова закликав усіх любити місто не на словах, а на ділі. Своїми практичними справами намагатися змінити його на краще. Не викидати сміття з вікон та машин, не складувати на міських клумбах та проїжджих частинах «залишки» покращення своїх житлових умов, не нищити дорожні знаки, не захаращувати вулиці і тротуари будматеріалами!

 

Адже місто – це ми. І ми повинні робити все для того, аби Олевськ був культурним, цивілізованим, приємним до людей. Ми маємо бути єдними заради процвітання нашого міста, майбутнього нашого міста, заради ЄДИНОЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНИ.

Після завершення доповіді Анатолій Васильович відповів на запитання, які ставили йому учасники громадських слухань. Оскільки звіт відбувався напередодні Міжнародного жіночого свята, міський голова А.В. Повар привітав зі сцени присутніх жінок не тільки словами, а й квітами.

 

  

  

  

  

 

Детальніше дивіться у відеоверсії звіту.