Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Результати сесії районної ради
Результати сесії районної ради
Автор: Content manager   

 4 березня 2014 року відбулася 24 позачергова сесія Олевської районної

 ради. Ця сесія заздалегідь обіцяла бути цікавою для медійників, а для

 депутатів надвідповідальною, адже вони представляють інтереси жителів

 всього району. Висловити свою позицію прийшли і голови сільських та

  селищних рад, керівники установ та організацій міста та району.

Серед питань порядку денного стояли питання про припинення повноважень голови районної ради Микола Андрійовича Харченка та його заступника Сергія Олександровича Павлюка.

Голова районної ради Микола Харченко звернувся до депутатів із заявою про звільнення його з посади шляхом виявлення недовіри. Дане рішення поставили на розсуд та таємне голосування присутніх 46 депутатів, за його результатами лише 15 підтримали заяву, 25 голосів були проти, утримались – 6. Отож, головою районної ради залишився Микола Харченко. Натомість заяву на звільнення заступника голови райради Сергія Павлюка депутати підтримали одноголосно. Активісти Євромайдану, зокрема Олександр Ніколайчук, неодноразово публічно говорив про причетність посадовця до ганебної організації антимайданів.

Настав час розгляду претендентів на посаду заступника голови райради. Відповідно до регламенту роботи, запропонували кандидатуру одного із депутатів, а саме Юрія Халімончука, в минулому редактора газети «Новини Олевська», наразі громадського діяча та активіста Євромайдану. Таке рішення підтримали 35 депутатів, 10 проголосували проти.

Новообраний заступник голови райради Юрій Халімончук подякував депутатському корпусу та всім присутнім в залі за висловлену довіру і запевнив, що це ніяким чином не нагорода, а навпаки велика відповідальність. Сподіваємось, що нова людина в районному керівництві виправдає довіру депутатського корпусу та внесе позитивні зміни.    

На засіданні сесії було зачитано звернення депутатів міської ради, в якому вимагали не допустити до влади Фіца Зеновія Романовича та його команду. Більшість присутніх дане звернення підтримали.

Наступним постало питання про збереження пам’яток тоталітарної епохи. Це стосувалося постаментів Леніна, які є в районі та пам’ятника Кірову. На сесії створили комісію з даного питання, яка і подбає про подальшу долю пам’ятників комуністичного минулого.

Останнім, але надзвичайно важливим питання, яке підняли на обговорення, стало харчування дітей в школах міста та району, яке вони не отримують вже другий день. Що сталося з тендером на харчування?  Як бути батькам? Обіцяють, що на ці питання найближчим часом знайдуть відповідь, звернуться у відповідні структури і додадуть максимум власних зусиль, щоб це врегулювати.

Наталія Дрозд