Липень

Головна Новини Олевська міська рада Звернення міського голови
Звернення міського голови

Шановні громадяни! Соціально-економічна та соціально-політична ситуація в державі,

на сьогоднішній день, є надзвичайно складною. Глобальний кризовий процес політичної

системи, нереформованість країни, суспільна криза довіри до влади, корупція, тіньова

економіка, дефіцит державних коштів, а звідси недофінансованість багатьох

галузей — ось основні соціальні аспекти, що стоять на даний час на порядку денному.

Масові протестні акції, що пройшли у країні останнім часом, соціальні виклики ціною в десятки життів – джерело суспільного невдоволення громадян неефективною державною владою, що відірвалася від людей і перетворилася на бюрократичну машину, яка піклувалася виключно про свої інтереси.

Єдиний шлях до виходу з політичної кризи – рішучі і всеосяжні реформи, стабілізація, співпраця з міжнародним капіталом, конкурентоспроможність національної економіки.

Сьогодні Верховна Рада України має прийняти всі необхідні закони, щоб ми мали в Україні легітимну владу, яка буде мати довіру в громадян і наразі ліквідувати районні та обласні держадміністрації. Хто б куди не тікав, кара досягне кожного, хто давав злочинні накази на вбивство невинних людей на Майдані.

Залишається сподіватися на те, що Україні вдасться вийти із кризової смуги, утвердитися в колі потужних і впливових країн світу.

А зараз всім нам важливо самоорганізуватись, не допустити мародерства та негативних вчинків з боку радикалів різних мастей, вгамувати свої емоції, бо вони можуть привести до непередбачених ситуацій.

Міський голова А.В. Повар