Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Чергова нарада
Чергова нарада
Автор: Content manager   

 21.02.2014 року відбулася семінар-нарада при голові районної ради

 М.А. Харченку. Про виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України

 «Про затвердження плану заходів щодо оформлення і видачі паспорта

 громадянина України та реєстрацію місця проживання фізичних осіб 

України інформував завідувач Олевським РС УДМС в Житомирській області Барановський І.Д. Дане питання викликало жваве обговорення та невдоволення серед присутніх сільських, селищних та міської рад. Адже до листопада 2014 року їм необхідно буде заповнити на кожного громадянина, якому виповнилося 14 років, та на кожний будинок чи квартиру картки. Такій постанові зовсім не зраділи, адже вона  навряд чи покращить обслуговування населення, а, навпаки, додасть проблем, яких і без того вистачає.

Щодо питання виконання покарань та стягнення у вигляді громадських робіт, а саме, правильне оформлення та заповнення документів на правопорушників та засуджених, наголосила інспектор Олевського районного підрозділу Олевського МРВ КВІ УДП тСУ в Житомирській області Козловець А.А.

Прокурор Олевського району, радник юстиції  Н.В.Кочубей звернулася з проханням до сільських та селищних голів більше приділяти уваги дітям із кризових сімей.

Керуючий справами Олевської районної ради  В.П. Близнюченко нагадав у своєму виступі про організацію проведення звітів сільських, селищних, міських голів та наголосив  на основних словах і цифрах, які повинні озвучити у своїх звітах голови рад.

Про аналіз виконання проблемних питань соціально-економічного розвитку територіальних громад сіл, селищ та міста району 2013 року доповідав головний архітектор Олевського району В.П.Ніколайчук, який зазначив, що через блокування казначейством рахунків майже вся робота залишилась на папері.

Оформлення соціальних паспортів на учасників війни та сімей померлих військових службовців в основному покладено на секретарів сільських, селищних рад. Що стосується міста Олевськ, то даним питанням будуть займатися соціальні працівники.