Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Олевський РЕМ порушує правила благоустрою
Олевський РЕМ порушує правила благоустрою

«Задля збереження електромереж і запобігання нещасним випадкам

від ураження населення струмом Кабінетом Міністрів України була

затверджена постанова № 209 від 04.03.97 р. про введення в дію

«Правил охорони електричних мереж», які визначають охоронні зони

ліній електропередач. Отож, згідно з Правилами устрою електропристроїв, гілки дерев не мають наближатися до проводів повітряних ліній електромереж менш як на 1 метр для ліній напругою до 1 000 В, 2 метри – для ліній напругою до 10 000 В, 3 метри – для повітряних ліній напругою до 35 000 В. Та й взагалі дерева не бажано саджати під повітряною лінією електропередач».

Шановні читачі, зверніть,  будь ласка,   увагу на  наступну ситуацію. Працівники РЕМу 18 лютого здійснювали обрізання гілок на деревах та їх кронування вздовж вулиць міста під лініями електропередач ( і це між іншим без попередження жителів і міської ради). При цьому, гілки залишаються лежати на дорогах, бо РЕМ після обрізання їх не прибрав. За словами заступника міського голови В.В. Колбасюка, така ситуація складається не вперше. А на питання: «Хто має прибирати обрізане гілля?» Не сперечаються, але й прибирати не спішать.

На майбутнє доречна порада, роботу варто доводити до кінця, щоб знову не опинитися в ситуації – електролініям не вистачає простору, жителям домівок – інформації, а начальнику РЕМу – проблем.