Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада ЗВІТ депутата
ЗВІТ депутата
Автор: Content manager   

Олевської міської ради VІ скликання Сай Любові Олександрівни

Основна діяльність кожного депутата місцевої ради -  відстоювання прав та законних інтересів громади, праця на її благо, виконання доручень виборців в межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», особистої передвиборної програми та програми діяльності політичної сили, від якої депутат був обраний до міської ради.

Найкращий спосіб дізнатися про проблеми своїх виборців, з метою подальшого сприяння їх вирішенню, є особисте спілкування з ними. Особистий  прийом громадян проводжу за місцем роботи, тому кожен мій виборець може особисто звернутися до мене, з-за необхідності, в будь-який день або зателефонувати за номером 2-27-47.

На особистих прийомах до мене звертаються громадяни з різноманітними питаннями. Найпоширенішими серед них є: надання матеріальної допомоги на лікування, влаштування до центрів непрацездатних одиноких громадян, покращення житлових умов,  питання пов’язані з охороною дитинства і т.д.

            За звітний період на прохання громадян мною було складено більше 30 депутатських актів обстеження житлових умов, які необхідні громадянам для звернення у відповідні установи стосовно виділення матеріальної допомоги на лікування, призначення субсидій та вирішення інших питань, за мого сприяння 3 особи влаштовано до стаціонарних відділень Центрів соціального обслуговування району та області, з питань охорони дитинства відвідано 38 судових засідань.

            Свою депутатську діяльність поєдную із службою в органах місцевого самоврядування на посаді секретаря Олевської міської ради. Відповідно до своїх посадових обов’язків займаюся, зокрема, організацією проведення сесій міської ради, своєчасного доведення рішень міської ради до виконавців та населення (тим самим забезпечуючи виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», адже кожен бажаючий може ознайомитися із проектами рішень та прийнятими рішеннями міської ради на офіційному сайті Олевської міської ради). Цього Закону ми дотримуємося як важливого закону нашого суспільства до демократії, а влади – до чесності та прозорості, бо даний нормативний акт визначає порядок забезпечення права кожного громадянина на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні розпорядників та представляє суспільний інтерес. Так за звітний період відбулося 13 пленарних засідань міської ради, яким передували засідання профільних постійних депутатських комісій. Протягом минулого року було прийнято 135 рішень міської ради.

            Крім повноважень секретаря, я одночасно виконую повноваження секретаря виконавчого комітету ради. За вказаний період відбулося  13 засідань виконкому, прийнято 309 рішень. Співпрацюю з громадськими організаціями.

            За минулий рік мною було розроблено та подано на розгляд депутатів Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Олевськ», Положення про щорічні міські конкурси «Людина року» і «Родина року», міська цільова програма розвитку дошкільної освіти м. Олевськ, проекти рішень, які стосувалися планування роботи міської ради, проведення звітів депутатів міської ради перед виборцями, встановлення побратимських відносин між Олевськом та смт Гостомель і т.д.

Як секретар ради систематично надаю допомогу у підготовці проектів рішень. Разом із працівниками міської ради готую розпорядження міського голови, відповіді на листи, звернення та іншу роботу з діловодства, організовую свята, які проводяться міською радою, готую матеріали до інформаційного бюлетеня, до довідкових видань, що створюють позитивний імідж міста.

            Моя робота в органах місцевого самоврядування включає також участь у засіданнях районних комісій з питань захисту прав дитини.

            Звичайно, як і у кожній роботі, є своє надбання і недоліки. З метою підвищення професійно-кваліфікаційного рівня приймаю активну участь у тренінгах та фахових майстернях, короткотермінових семінарах, які були проведені  упродовж звітного періоду АММУ та Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської обласної адміністрації та Житомирської  обласної ради.

            У своїй подальшій діяльності і надалі буду приділяти велику увагу вирішенню проблем окремих жителів та територіальної громади міста в цілому, адже робота депутата повинна бути спрямована на забезпечення вирішення питань, порушених у зверненнях та  скаргах громадян, усунення причин їх виникнення.