Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Понад 300 дітей отримали різдвяні подарунки
Понад 300 дітей отримали різдвяні подарунки

Олевська міська рада спільно з Коростенською Церквою Християн Віри

Євангельської в рамках соціальної програми «Наш дім» підготували

подарунки дітям до новорічних свят. За попередньо наданими списками

зі шкіл та інших установ, до яких увійшли діти-сироти, діти, позбавлені

батьківського піклування та із соціально неспроможних сімей, діти-інваліди, активісти, переможці олімпіад та спортивних змагань, учасники обласного благодійного фонду «Турбота і милосердя» та міський голова Анатолій Повар роздали даним категоріям дітей подарунки. Вони були вручені після концерту, який підготували вихованці ЦХЕТУМу. На свято завітав і почесний гість,  представник від американського фонду «Фрідом Віллідж Україна» В.А. Самарський, який займається активною благодійною діяльністю в Україні та є одним із ініціаторів даної акції в Олевську.

Довідка: На Житомирщині вже 16 років функціонує благодійна організація «Турбота і милосердя», яка надає допомогу лікарням, госпіталям, дитячим будинкам та іншим закладам по всій області.

На фото (зліва направо) :учасник БО "Турбота і милосердя"  Микола Камінський, міський голова Анатолій Повар,

голова ГО  "Агенція регіонального розвитку" Владислав Ковальчук та представник  БО "ФРІДОМ ВІЛЛІДЖ УКРАЇНА"

Володимир Самарський.