Головна Новини Олевська міська рада 70 років визволення Коростеня
70 років визволення Коростеня

29 грудня минає 70 років з того дня, коли після тяжких

боїв місто Коростень було повністю визволено від

німецько-фашистських загарбників.

27 грудня біля військово-історичного комплексу «Скеля» до

цієї пам’ятної дати було відкрито меморіал слави, який увічнює безсмертний подвиг тих, хто захищав та визволяв м. Коростень у роки                         Великої Вітчизняної війни.

В урочистому відкритті меморіалу взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Рижук, перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков, представники громадських організацій, керівники підприємств та установ, депутати, ветерани, земляки. До числа запрошених приєднався і Олевський міський голова А.В. Повар.

Важливим є те, що встановлення та відкриття цього пам’ятника в черговий раз стало прикладом злагоджених дій громади, а головне – прикладом небайдужості коростенців до того, що пов’язано із пам’яттю про захисників і визволителів місто у роки Великої Вітчизняної війни.

День, коли після важких років окупації та жорстоких боїв прийшов мир, залишається особливим в історії Коростеня. Про ці події нагадують братські могили, пам’ятники, що дбайливо зберігаються корост енцями.